УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
79008, м. Львів, вул. Федорова, 29, оф. 2
Телефони
Керівник
Воскобойник Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ13822525
Дата реєстрації21.03.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ» присвоєно код 13822525.

Керівником підприємства «УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ» є Воскобойник Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ» — м. Львів, вул. Федорова, 29, оф. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах