ВЕКТРА ЛІМІТЕД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
80700, Львівська обл., Золочівський р-н, м. Золочів, вул. Лесі Українки, 12
Телефони
Керівник
Болкутович Орест Петрович
Код ЄДРПОУ13823016
Дата реєстрації20.11.2006
Дата оновлення20.01.2012
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВЕКТРА ЛІМІТЕД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕКТРА ЛІМІТЕД, ТОВ» присвоєно код 13823016.

Керівником підприємства «ВЕКТРА ЛІМІТЕД, ТОВ» є Болкутович Орест Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕКТРА ЛІМІТЕД, ТОВ» — Львівська обл., Золочівський р-н, м. Золочів, вул. Лесі Українки, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕКТРА ЛІМІТЕД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах