КРАМ, МАЛЕ ТОРГОВЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
79005, м. Львів, пл. Петрушевича, 3
Керівник
Гуцал Леонтій Омелянович
Бухгалтер
Лаціс Любов Михайлівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13824381
Дата реєстрації30.08.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРАМ, МАЛЕ ТОРГОВЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАМ, МАЛЕ ТОРГОВЕ ПП» присвоєно код 13824381.

Керівником підприємства «КРАМ, МАЛЕ ТОРГОВЕ ПП» є Гуцал Леонтій Омелянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАМ, МАЛЕ ТОРГОВЕ ПП» — м. Львів, пл. Петрушевича, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАМ, МАЛЕ ТОРГОВЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах