ВІДРОДЖЕННЯ, ЛЬВІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПЕРСПЕКТИВ ЛЮДИНИ

Контакти

Юридична адреса
79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4, каб. 407
Телефони
Керівник
Зайцев Юрій Дмитрович
Код ЄДРПОУ13824748
Дата реєстрації14.03.1998
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІДРОДЖЕННЯ, ЛЬВІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПЕРСПЕКТИВ ЛЮДИНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДРОДЖЕННЯ, ЛЬВІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПЕРСПЕКТИВ ЛЮДИНИ» присвоєно код 13824748.

Керівником підприємства «ВІДРОДЖЕННЯ, ЛЬВІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПЕРСПЕКТИВ ЛЮДИНИ» є Зайцев Юрій Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДРОДЖЕННЯ, ЛЬВІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПЕРСПЕКТИВ ЛЮДИНИ» — м. Львів, вул. Козельницька, 4, каб. 407.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДРОДЖЕННЯ, ЛЬВІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПЕРСПЕКТИВ ЛЮДИНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах