НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР БІОТЕХНОЛОГІЇ І РАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79013, м. Львів, вул. Чупринки, 11а, к. 2
Телефони
Керівник
Баранецький Григорій Григорович
Код ЄДРПОУ13825564
Дата реєстрації29.05.1992
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР БІОТЕХНОЛОГІЇ І РАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР БІОТЕХНОЛОГІЇ І РАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ТОВ» присвоєно код 13825564.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР БІОТЕХНОЛОГІЇ І РАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ТОВ» є Баранецький Григорій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР БІОТЕХНОЛОГІЇ І РАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ТОВ» — м. Львів, вул. Чупринки, 11а, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР БІОТЕХНОЛОГІЇ І РАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах