РАДВАНЬ, СП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
81105, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Наварія, вул. Львівська, 21
Телефони
Керівник
Кіт Галина Мирославівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13825908
Дата реєстрації23.04.1996
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РАДВАНЬ, СП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДВАНЬ, СП, ТОВ» присвоєно код 13825908.

Керівником підприємства «РАДВАНЬ, СП, ТОВ» є Кіт Галина Мирославівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДВАНЬ, СП, ТОВ» — Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Наварія, вул. Львівська, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДВАНЬ, СП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах