ТОВ МІЖГАЛУЗЕВИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ КОМПЛЕКС МАТЕРІАЛИ ЕЛЕКТРОНІКИ, РАДІОТЕХНІКИ, ІН

Контакти

Юридична адреса
79035, м. Львів, вул. Зелена, 105
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Чорний Євгеній Олександрович
Бухгалтер
Кульчицька Ганна Антоніївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13828663
Дата реєстрації17.03.1992
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВ МІЖГАЛУЗЕВИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ КОМПЛЕКС МАТЕРІАЛИ ЕЛЕКТРОНІКИ, РАДІОТЕХНІКИ, ІН» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВ МІЖГАЛУЗЕВИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ КОМПЛЕКС МАТЕРІАЛИ ЕЛЕКТРОНІКИ, РАДІОТЕХНІКИ, ІН» присвоєно код 13828663.

Керівником підприємства «ТОВ МІЖГАЛУЗЕВИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ КОМПЛЕКС МАТЕРІАЛИ ЕЛЕКТРОНІКИ, РАДІОТЕХНІКИ, ІН» є Чорний Євгеній Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВ МІЖГАЛУЗЕВИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ КОМПЛЕКС МАТЕРІАЛИ ЕЛЕКТРОНІКИ, РАДІОТЕХНІКИ, ІН» — м. Львів, вул. Зелена, 105.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВ МІЖГАЛУЗЕВИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ КОМПЛЕКС МАТЕРІАЛИ ЕЛЕКТРОНІКИ, РАДІОТЕХНІКИ, ІН»
Поділіться інформацією в соцмережах