ЮПІМЕКС-ГАЛИЧИНА, МПП

Контакти

Юридична адреса
81500, Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Незалежності, 7
Керівник
Приставський Федір Іванович
Код ЄДРПОУ13829728
Дата реєстрації16.06.1992
Дата оновлення15.11.2011
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮПІМЕКС-ГАЛИЧИНА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮПІМЕКС-ГАЛИЧИНА, МПП» присвоєно код 13829728.

Керівником підприємства «ЮПІМЕКС-ГАЛИЧИНА, МПП» є Приставський Федір Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮПІМЕКС-ГАЛИЧИНА, МПП» — Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Незалежності, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮПІМЕКС-ГАЛИЧИНА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах