ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОРІОН” НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
81070, Львівська обл., Яворівський р-н, смт. Івано-Франкове, вул. Костюшка, 1, к. 5
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ізбянський Мирослав Омелянович
Бухгалтер
Гавриченко Леокадія Борисівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13829777
Дата реєстрації02.04.1993
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОРІОН” НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОРІОН” НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13829777.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОРІОН” НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Ізбянський Мирослав Омелянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОРІОН” НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Львівська обл., Яворівський р-н, смт. Івано-Франкове, вул. Костюшка, 1, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”ОРІОН” НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах