КОМП’ЮТЕРНИЙ ВСЕСВІТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83062, м. Донецьк, вул. Куйбишева, 25
Керівник
Барков Олександр Володимирович
Кількість співробітників50 чел.
Код ЄДРПОУ13830298
Дата реєстрації25.08.1994
Дата оновлення05.05.2019

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМП’ЮТЕРНИЙ ВСЕСВІТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМП’ЮТЕРНИЙ ВСЕСВІТ, ТОВ» присвоєно код 13830298.

Керівником підприємства «КОМП’ЮТЕРНИЙ ВСЕСВІТ, ТОВ» є Барков Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМП’ЮТЕРНИЙ ВСЕСВІТ, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Куйбишева, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМП’ЮТЕРНИЙ ВСЕСВІТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах