"ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО "КУЛЬТОВАРИ" ІЗ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"

Контакти

Юридична адреса
82482, Львівська обл., м. Моршин, вул. Привокзальна, 51а
Телефони
Керівник
Парахоняк Наталія Миколаївна
Код ЄДРПОУ13831665
Дата реєстрації27.02.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «”ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КУЛЬТОВАРИ” ІЗ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО "КУЛЬТОВАРИ" ІЗ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"» присвоєно код 13831665.

Керівником підприємства «"ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО "КУЛЬТОВАРИ" ІЗ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"» є Парахоняк Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО "КУЛЬТОВАРИ" ІЗ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ"» — Львівська обл., м. Моршин, вул. Привокзальна, 51а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КУЛЬТОВАРИ” ІЗ СТАТУСОМ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ”»
Поділіться інформацією в соцмережах