КСИКОМП ЛТД, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
79015, м. Львів, вул. Федьковича, 40
Бухгалтерія
Керівник
Колосевич Богдан Володимирович
Бухгалтер
Козак Ірина Михайлівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13832334
Дата реєстрації10.07.1992
Дата оновлення04.06.2013
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КСИКОМП ЛТД, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КСИКОМП ЛТД, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНА ФІРМА» присвоєно код 13832334.

Керівником підприємства «КСИКОМП ЛТД, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНА ФІРМА» є Колосевич Богдан Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КСИКОМП ЛТД, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНА ФІРМА» — м. Львів, вул. Федьковича, 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КСИКОМП ЛТД, ТОВ НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах