ТОРГОВО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КАЗКА” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
81400, Львівська обл., м. Самбір, вул. Сагайдачного, 8
Телефони
Керівник
Середенко Віра Петрівна
Бухгалтер
Лялько Стефанія Михайлівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13838638
Дата реєстрації16.11.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОРГОВО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КАЗКА” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРГОВО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КАЗКА” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 13838638.

Керівником підприємства «ТОРГОВО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КАЗКА” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Середенко Віра Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРГОВО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КАЗКА” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — Львівська обл., м. Самбір, вул. Сагайдачного, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРГОВО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КАЗКА” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах