ЕМІЛІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
79053, Львівська обл., місто Львів, вул.Айвазовського І., будинок 22, квартира 89
Керівник
ІВАНОЧКО ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ
Код ЄДРПОУ13839543
Дата реєстрації08.09.1992
Дата оновлення20.10.2021
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕМІЛІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕМІЛІЯ, ПП» присвоєно код 13839543.

Керівником підприємства «ЕМІЛІЯ, ПП» є ІВАНОЧКО ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕМІЛІЯ, ПП» — Львівська обл., місто Львів, вул.Айвазовського І., будинок 22, квартира 89.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕМІЛІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах