КОНДОР, МИКОЛАЇВСЬКЕ ТОВ-МП

Контакти

Юридична адреса
54036, м. Миколаїв, вул. Крупської, 18, к. 21
Телефони
Керівник
Гордієнко Олександр Антонович
Код ЄДРПОУ13842516
Дата реєстрації22.10.1998
Дата оновлення01.08.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОНДОР, МИКОЛАЇВСЬКЕ ТОВ-МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНДОР, МИКОЛАЇВСЬКЕ ТОВ-МП» присвоєно код 13842516.

Керівником підприємства «КОНДОР, МИКОЛАЇВСЬКЕ ТОВ-МП» є Гордієнко Олександр Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНДОР, МИКОЛАЇВСЬКЕ ТОВ-МП» — м. Миколаїв, вул. Крупської, 18, к. 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНДОР, МИКОЛАЇВСЬКЕ ТОВ-МП»
Поділіться інформацією в соцмережах