ЕКВА, ВИРОБНИЧЕ-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, просп. Леніна, 16, к. 136
Телефони
Керівник
Васюта Олександр Семенович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13846329
Дата реєстрації02.12.2002
Дата оновлення23.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕКВА, ВИРОБНИЧЕ-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКВА, ВИРОБНИЧЕ-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 13846329.

Керівником підприємства «ЕКВА, ВИРОБНИЧЕ-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Васюта Олександр Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКВА, ВИРОБНИЧЕ-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Миколаїв, просп. Леніна, 16, к. 136.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКВА, ВИРОБНИЧЕ-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах