ТВІНЗ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Макарова, 7
Телефони
Керівник
Капуста Юрій Григорович
Код ЄДРПОУ13848140
Дата реєстрації28.12.2006
Дата оновлення20.01.2012
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТВІНЗ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТВІНЗ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13848140.

Керівником підприємства «ТВІНЗ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Капуста Юрій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТВІНЗ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Миколаїв, вул. Макарова, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТВІНЗ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах