КООПЕРАТИВ "МАГНІТ" ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Контакти

Юридична адреса
57214, Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Мішково-Погорілове, вул. Новоселів, 27
Телефони
Керівник
Генварюк Іван Павлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13849470
Дата реєстрації16.04.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КООПЕРАТИВ ”МАГНІТ” ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КООПЕРАТИВ "МАГНІТ" ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ» присвоєно код 13849470.

Керівником підприємства «КООПЕРАТИВ "МАГНІТ" ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ» є Генварюк Іван Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КООПЕРАТИВ "МАГНІТ" ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ» — Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Мішково-Погорілове, вул. Новоселів, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КООПЕРАТИВ ”МАГНІТ” ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах