ЕКСПРЕСС-СЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
55340, Миколаївська обл., Арбузинський р-н., с.м.т. Костянтинівка, вул. ГРУШЕВСЬКОГО МИХАЙЛА АВТОДОРОГА МИКОЛАЇВ - КРИВЕ ОЗЕРО 123+700 КМ, б. 8
Керівник
Травянко Ніна Олександрівна
Бухгалтер
Барановська Наталія Володимирівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13851136
Дата реєстрації15.06.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕКСПРЕСС-СЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКСПРЕСС-СЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 13851136.

Керівником підприємства «ЕКСПРЕСС-СЕРВІС, ТОВ» є Травянко Ніна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКСПРЕСС-СЕРВІС, ТОВ» — Миколаївська обл., Арбузинський р-н., с.м.т. Костянтинівка, вул. ГРУШЕВСЬКОГО МИХАЙЛА АВТОДОРОГА МИКОЛАЇВ - КРИВЕ ОЗЕРО 123+700 КМ, б. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКСПРЕСС-СЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах