ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ”ВЕСЕЛИНІВСЬКА КОЛОНА АВТОТРАНСПОРТУ ТА МЕХАНІЗАЦІЇ”

Контакти

Юридична адреса
57001, Миколаївська обл., Веселинівський р-н, смт. Веселинове, вул. Вишнева, 4
Керівник
Мизгало Олег Сергійович
Код ЄДРПОУ13851892
Дата реєстрації15.04.2011
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ”ВЕСЕЛИНІВСЬКА КОЛОНА АВТОТРАНСПОРТУ ТА МЕХАНІЗАЦІЇ”» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ”ВЕСЕЛИНІВСЬКА КОЛОНА АВТОТРАНСПОРТУ ТА МЕХАНІЗАЦІЇ”» присвоєно код 13851892.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ”ВЕСЕЛИНІВСЬКА КОЛОНА АВТОТРАНСПОРТУ ТА МЕХАНІЗАЦІЇ”» є Мизгало Олег Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ ”ВЕСЕЛИНІВСЬКА КОЛОНА АВТОТРАНСПОРТУ ТА МЕХАНІЗАЦІЇ”» — Миколаївська обл., Веселинівський р-н, смт. Веселинове, вул. Вишнева, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ "ВЕСЕЛИНІВСЬКА КОЛОНА АВТОТРАНСПОРТУ ТА МЕХАНІЗАЦІЇ"»
Поділіться інформацією в соцмережах