ТРАНСПОСЕРВІС-ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54010, м. Миколаїв, вул. Морехідна, 14
Телефони
Керівник
Данилов Сергій Сергійович
Код ЄДРПОУ13853514
Дата реєстрації15.01.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТРАНСПОСЕРВІС-ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНСПОСЕРВІС-ЛТД, ТОВ» присвоєно код 13853514.

Керівником підприємства «ТРАНСПОСЕРВІС-ЛТД, ТОВ» є Данилов Сергій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНСПОСЕРВІС-ЛТД, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Морехідна, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНСПОСЕРВІС-ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах