БУЛАТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Крилова, 15а, к. 70
Телефони
Керівник
Румянцев Геннадій Володимирович
Код ЄДРПОУ13853626
Дата реєстрації27.12.1991
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУЛАТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУЛАТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13853626.

Керівником підприємства «БУЛАТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Румянцев Геннадій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУЛАТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Миколаїв, вул. Крилова, 15а, к. 70.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУЛАТ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах