ВЕРА-НІКА, ДІЛОВИЙ ЦЕНТР

Контакти

Юридична адреса
54058, Миколаївська обл., м. Миколаїв, Заводський р-н., вул. ЛАЗУРНА, б. 30/А
Керівник
Драгомарецький Віталій Володимирович
Код ЄДРПОУ13854554
Дата реєстрації04.02.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВЕРА-НІКА, ДІЛОВИЙ ЦЕНТР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕРА-НІКА, ДІЛОВИЙ ЦЕНТР» присвоєно код 13854554.

Керівником підприємства «ВЕРА-НІКА, ДІЛОВИЙ ЦЕНТР» є Драгомарецький Віталій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕРА-НІКА, ДІЛОВИЙ ЦЕНТР» — Миколаївська обл., м. Миколаїв, Заводський р-н., вул. ЛАЗУРНА, б. 30/А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕРА-НІКА, ДІЛОВИЙ ЦЕНТР»
Поділіться інформацією в соцмережах