АУРІКА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
56664, Миколаївська обл., Новоодеський р-н, с. Баловне, вул. Степова, 53
Керівник
Годорожа Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ13858575
Дата реєстрації10.02.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АУРІКА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АУРІКА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 13858575.

Керівником підприємства «АУРІКА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Годорожа Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АУРІКА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Миколаївська обл., Новоодеський р-н, с. Баловне, вул. Степова, 53.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АУРІКА, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах