АВТОБАН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54046, АРХІТЕКТОРА СТАРОВА, 4-А, 43, М. МИКОЛАЇВ, ЦЕНТРАЛЬНИЙ р-н., МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Іванчук Віталій Володимирович
Код ЄДРПОУ13858776
Дата реєстрації08.04.1992
Дата оновлення01.11.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АВТОБАН, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОБАН, ТОВ» присвоєно код 13858776.

Керівником підприємства «АВТОБАН, ТОВ» є Іванчук Віталій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОБАН, ТОВ» — АРХІТЕКТОРА СТАРОВА, 4-А, 43, М. МИКОЛАЇВ, ЦЕНТРАЛЬНИЙ р-н., МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОБАН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах