ГАЛЕКС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, пров. Гаражний, 25
Телефони
Керівник
Кан Станіслав Олександрович
Код ЄДРПОУ13859095
Дата реєстрації19.01.2004
Дата оновлення13.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГАЛЕКС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛЕКС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 13859095.

Керівником підприємства «ГАЛЕКС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Кан Станіслав Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛЕКС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — м. Миколаїв, пров. Гаражний, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛЕКС, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах