УКРАЇНОЧКА, АП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54044, м. Миколаїв, вул. Васляєва, 45 корп. А
Телефони
Керівник
Васильєв Костянтин Федорович
Бухгалтер
Васильїв Костянтин Федорович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ13859209
Дата реєстрації03.03.1995
Дата оновлення05.09.2011
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНОЧКА, АП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНОЧКА, АП, ТОВ» присвоєно код 13859209.

Керівником підприємства «УКРАЇНОЧКА, АП, ТОВ» є Васильєв Костянтин Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНОЧКА, АП, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Васляєва, 45 корп. А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНОЧКА, АП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах