КРАУС, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
54058, м. Миколаїв, вул. Червоних Маївщиків, 19в, к. 38
Телефони
Керівник
Лукашова Лариса Михайлівна
Код ЄДРПОУ13860968
Дата реєстрації11.11.1991
Дата оновлення08.01.2014

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРАУС, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАУС, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ПП» присвоєно код 13860968.

Керівником підприємства «КРАУС, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ПП» є Лукашова Лариса Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАУС, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ПП» — м. Миколаїв, вул. Червоних Маївщиків, 19в, к. 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАУС, ВИРОБНИЧО-БУДІВЕЛЬНЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах