МІРАНДА, МПП

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, пров. Кобера, 13а, к. 705
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Андрєєв Володимир Федорович
Бухгалтер
Сахнєвіч Надія Вячеславівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13861206
Дата реєстрації24.03.1992
Дата оновлення14.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІРАНДА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІРАНДА, МПП» присвоєно код 13861206.

Керівником підприємства «МІРАНДА, МПП» є Андрєєв Володимир Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІРАНДА, МПП» — м. Миколаїв, пров. Кобера, 13а, к. 705.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІРАНДА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах