БАЗІС- ЦЕНТР, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ НВП

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Робітнича, 1
Телефони
Керівник
Адаменко Віктор Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13861442
Дата реєстрації13.04.1993
Дата оновлення29.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БАЗІС- ЦЕНТР, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ НВП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАЗІС- ЦЕНТР, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ НВП» присвоєно код 13861442.

Керівником підприємства «БАЗІС- ЦЕНТР, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ НВП» є Адаменко Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАЗІС- ЦЕНТР, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ НВП» — м. Миколаїв, вул. Робітнича, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАЗІС- ЦЕНТР, МАЛЕ КОЛЕКТИВНЕ НВП»
Поділіться інформацією в соцмережах