УКРАЇНА-СВІТ, МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА ЗВ’ЯЗКІВ З УКРАЇНЦЯМИ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ (МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
54030, ВУЛ. ФАЛЄЄВСЬКА, 45, 14, М. МИКОЛАЇВ, ЦЕНТРАЛЬНИЙ р-н., МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Рихальський Михайло Анатолійович
Код ЄДРПОУ13864073
Дата реєстрації21.06.2006
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «УКРАЇНА-СВІТ, МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА ЗВ’ЯЗКІВ З УКРАЇНЦЯМИ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ (МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНА-СВІТ, МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА ЗВ’ЯЗКІВ З УКРАЇНЦЯМИ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ (МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА» присвоєно код 13864073.

Керівником підприємства «УКРАЇНА-СВІТ, МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА ЗВ’ЯЗКІВ З УКРАЇНЦЯМИ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ (МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА» є Рихальський Михайло Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНА-СВІТ, МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА ЗВ’ЯЗКІВ З УКРАЇНЦЯМИ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ (МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА» — ВУЛ. ФАЛЄЄВСЬКА, 45, 14, М. МИКОЛАЇВ, ЦЕНТРАЛЬНИЙ р-н., МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНА-СВІТ, МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА ЗВ’ЯЗКІВ З УКРАЇНЦЯМИ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ (МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах