ПАБ, ВКФ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 134
Телефони
Керівник
Ашіхман Валентин Вікторович
Код ЄДРПОУ13865500
Дата реєстрації20.08.1992
Дата оновлення22.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПАБ, ВКФ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАБ, ВКФ, ТОВ» присвоєно код 13865500.

Керівником підприємства «ПАБ, ВКФ, ТОВ» є Ашіхман Валентин Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАБ, ВКФ, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Дзержинського, 134.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАБ, ВКФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах