МРІЯ, МПП АВТОРЕМОНТНА МАЙСТЕРНЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
54003, м. Миколаїв, вул. Степова, 18, к. 1
Телефони
Керівник
Чучуменко Володимир Володимирович
Код ЄДРПОУ13867404
Дата реєстрації28.07.1998
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МРІЯ, МПП АВТОРЕМОНТНА МАЙСТЕРНЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МРІЯ, МПП АВТОРЕМОНТНА МАЙСТЕРНЯ, ПП» присвоєно код 13867404.

Керівником підприємства «МРІЯ, МПП АВТОРЕМОНТНА МАЙСТЕРНЯ, ПП» є Чучуменко Володимир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МРІЯ, МПП АВТОРЕМОНТНА МАЙСТЕРНЯ, ПП» — м. Миколаїв, вул. Степова, 18, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МРІЯ, МПП АВТОРЕМОНТНА МАЙСТЕРНЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах