ГЛОБУС, ПІДПРИЄМСТВА МП

Контакти

Юридична адреса
54024, м. Миколаїв, вул. Будівельників, 4, к. 6
Телефони
Керівник
Семенов Євген Васильович
Код ЄДРПОУ13867679
Дата реєстрації08.06.2006
Дата оновлення08.12.2011
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГЛОБУС, ПІДПРИЄМСТВА МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЛОБУС, ПІДПРИЄМСТВА МП» присвоєно код 13867679.

Керівником підприємства «ГЛОБУС, ПІДПРИЄМСТВА МП» є Семенов Євген Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЛОБУС, ПІДПРИЄМСТВА МП» — м. Миколаїв, вул. Будівельників, 4, к. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЛОБУС, ПІДПРИЄМСТВА МП»
Поділіться інформацією в соцмережах