ТРУТТІ-ФРУТТІ, ВКПП

Контакти

Юридична адреса
54058, м. Миколаїв, вул. Лазурна, 4а, к. 81
Телефони
Керівник
Петров Сергій Кирилович
Код ЄДРПОУ13868314
Дата реєстрації21.02.2006
Дата оновлення03.03.2015
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТРУТТІ-ФРУТТІ, ВКПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРУТТІ-ФРУТТІ, ВКПП» присвоєно код 13868314.

Керівником підприємства «ТРУТТІ-ФРУТТІ, ВКПП» є Петров Сергій Кирилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРУТТІ-ФРУТТІ, ВКПП» — м. Миколаїв, вул. Лазурна, 4а, к. 81.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРУТТІ-ФРУТТІ, ВКПП»
Поділіться інформацією в соцмережах