ГЕЯ І 25, ВКФ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54003, м. Миколаїв, просп. Леніна, 184, к. 41
Телефони
Керівник
Четвертак Сергій Олексійович
Код ЄДРПОУ13869194
Дата реєстрації02.02.2007
Дата оновлення20.01.2012
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГЕЯ І 25, ВКФ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЕЯ І 25, ВКФ, ТОВ» присвоєно код 13869194.

Керівником підприємства «ГЕЯ І 25, ВКФ, ТОВ» є Четвертак Сергій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЕЯ І 25, ВКФ, ТОВ» — м. Миколаїв, просп. Леніна, 184, к. 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЕЯ І 25, ВКФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах