ЗАПЧАСТИНА, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54029, м. Миколаїв, А/с 128
Телефони
Керівник
Ковальов Валентин Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13873020
Дата реєстрації26.08.1994
Дата оновлення02.12.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАПЧАСТИНА, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПЧАСТИНА, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13873020.

Керівником підприємства «ЗАПЧАСТИНА, ФІРМА, ТОВ» є Ковальов Валентин Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПЧАСТИНА, ФІРМА, ТОВ» — м. Миколаїв, А/с 128.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПЧАСТИНА, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах