ГЕОПРОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65125, м. Одеса, вул. Єврейська, 32, к. 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Пилер Юрій Йосипович
Бухгалтер
Пилер Галина Александровна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13874976
Дата реєстрації17.04.1996
Дата оновлення31.07.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГЕОПРОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЕОПРОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ» присвоєно код 13874976.

Керівником підприємства «ГЕОПРОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ» є Пилер Юрій Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЕОПРОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Єврейська, 32, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЕОПРОМ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах