ОДІСЕЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Гоголя, 12
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Тройго Микола Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13875183
Дата реєстрації15.03.1991
Дата оновлення16.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДІСЕЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДІСЕЯ, ТОВ» присвоєно код 13875183.

Керівником підприємства «ОДІСЕЯ, ТОВ» є Тройго Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДІСЕЯ, ТОВ» — м. Одеса, вул. Гоголя, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДІСЕЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах