Л-ТІФІ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НВП

Контакти

Юридична адреса
65031, м. Одеса, вул. Проценка, 23
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Братан Дмитро Дмитрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13876295
Дата реєстрації22.08.1996
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «Л-ТІФІ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НВП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «Л-ТІФІ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НВП» присвоєно код 13876295.

Керівником підприємства «Л-ТІФІ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НВП» є Братан Дмитро Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «Л-ТІФІ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НВП» — м. Одеса, вул. Проценка, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «Л-ТІФІ, МАЛЕ ПРИВАТНЕ НВП»
Поділіться інформацією в соцмережах