ПІДПРИЄМСТВО ”КМТ” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”МЕНАТЕП-ІНВЕСТ”ЗАКРИТОГО ТИПУ

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Дерибасівська, 8
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Барсуков Валерій Володимирович
Бухгалтер
Барсуков Валерий Владимирович
Код ЄДРПОУ13876478
Дата реєстрації16.12.1990
Дата оновлення17.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ”КМТ” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”МЕНАТЕП-ІНВЕСТ”ЗАКРИТОГО ТИПУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ”КМТ” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”МЕНАТЕП-ІНВЕСТ”ЗАКРИТОГО ТИПУ» присвоєно код 13876478.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”КМТ” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”МЕНАТЕП-ІНВЕСТ”ЗАКРИТОГО ТИПУ» є Барсуков Валерій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”КМТ” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”МЕНАТЕП-ІНВЕСТ”ЗАКРИТОГО ТИПУ» — м. Одеса, вул. Дерибасівська, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ”КМТ” АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”МЕНАТЕП-ІНВЕСТ”ЗАКРИТОГО ТИПУ»
Поділіться інформацією в соцмережах