ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ "АКЦЕНТ" ПРИ ОДЕСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗУ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Торгова, 2
Телефони
Керівник
Саєнко Сергій Юрійович
Код ЄДРПОУ13878431
Дата реєстрації19.09.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”АКЦЕНТ” ПРИ ОДЕСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗУ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ "АКЦЕНТ" ПРИ ОДЕСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗУ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 13878431.

Керівником підприємства «ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ "АКЦЕНТ" ПРИ ОДЕСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗУ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ» є Саєнко Сергій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ "АКЦЕНТ" ПРИ ОДЕСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗУ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ» — м. Одеса, вул. Торгова, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ ТВОРЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”АКЦЕНТ” ПРИ ОДЕСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗУ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах