АПІЦЕНТР, СПІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-МОЛДАВСЬКЕ ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
65114, м. Одеса, вул. Левітана, 62
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Скакун Світлана Олександрівна
Бухгалтер
Примаченко Зоя Миколаївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13884940
Дата реєстрації06.04.1996
Дата оновлення01.03.2012
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АПІЦЕНТР, СПІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-МОЛДАВСЬКЕ ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АПІЦЕНТР, СПІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-МОЛДАВСЬКЕ ФІРМА» присвоєно код 13884940.

Керівником підприємства «АПІЦЕНТР, СПІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-МОЛДАВСЬКЕ ФІРМА» є Скакун Світлана Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АПІЦЕНТР, СПІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-МОЛДАВСЬКЕ ФІРМА» — м. Одеса, вул. Левітана, 62.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АПІЦЕНТР, СПІЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНСЬКО-МОЛДАВСЬКЕ ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах