ІНФОРМКОМПЛЕКС, ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Контакти

Юридична адреса
65029, м. Одеса, вул. Ольгіївська, 8
Телефони
Керівник
Паук Володимир Петрович
Код ЄДРПОУ13892230
Дата реєстрації13.10.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНФОРМКОМПЛЕКС, ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА ІНФОРМАТИКИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНФОРМКОМПЛЕКС, ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА ІНФОРМАТИКИ» присвоєно код 13892230.

Керівником підприємства «ІНФОРМКОМПЛЕКС, ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА ІНФОРМАТИКИ» є Паук Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНФОРМКОМПЛЕКС, ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА ІНФОРМАТИКИ» — м. Одеса, вул. Ольгіївська, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНФОРМКОМПЛЕКС, ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА ІНФОРМАТИКИ»
Поділіться інформацією в соцмережах