ІНКОТЕП, ПРИВАТНЕ МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
65088, м. Одеса, вул. Невського, 57, к. 91
Керівник
Захарченко Руслан Анатолійович
Код ЄДРПОУ13893749
Дата реєстрації10.09.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНКОТЕП, ПРИВАТНЕ МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНКОТЕП, ПРИВАТНЕ МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13893749.

Керівником підприємства «ІНКОТЕП, ПРИВАТНЕ МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Захарченко Руслан Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНКОТЕП, ПРИВАТНЕ МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Одеса, вул. Невського, 57, к. 91.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНКОТЕП, ПРИВАТНЕ МАЛЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах