МЄТОКОМ, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65049, м. Одеса, вул. Жовтневої Революції, 23
Телефони
Керівник
Шмуклер Олег Анатолійович
Код ЄДРПОУ13894950
Дата реєстрації18.10.1991
Дата оновлення31.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МЄТОКОМ, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЄТОКОМ, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13894950.

Керівником підприємства «МЄТОКОМ, ФІРМА, ТОВ» є Шмуклер Олег Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЄТОКОМ, ФІРМА, ТОВ» — м. Одеса, вул. Жовтневої Революції, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЄТОКОМ, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах