КОНДІ, МП ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Базарна, 5
Телефони
Керівник
Тихонькова Наталія Аркадіївна
Код ЄДРПОУ13895300
Дата реєстрації03.10.1991
Дата оновлення14.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОНДІ, МП ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНДІ, МП ТОВ» присвоєно код 13895300.

Керівником підприємства «КОНДІ, МП ТОВ» є Тихонькова Наталія Аркадіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНДІ, МП ТОВ» — м. Одеса, вул. Базарна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНДІ, МП ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах