ОДЕСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ "ТЕМП" ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ ПОСЛУГ ТА ВИРОБНИЦТВА ТОВАРІВ ПОВСЯКДЕННОГО ПОПИТУ

Контакти

Юридична адреса
65039, м. Одеса, вул. Артилерійська, 1
Керівник
Філіпчук Аделія Ігорівна
Код ЄДРПОУ13896890
Дата реєстрації24.01.2007
Дата оновлення01.12.2017
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ”ТЕМП” ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ ПОСЛУГ ТА ВИРОБНИЦТВА ТОВАРІВ ПОВСЯКДЕННОГО ПОПИТУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ "ТЕМП" ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ ПОСЛУГ ТА ВИРОБНИЦТВА ТОВАРІВ ПОВСЯКДЕННОГО ПОПИТУ» присвоєно код 13896890.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ "ТЕМП" ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ ПОСЛУГ ТА ВИРОБНИЦТВА ТОВАРІВ ПОВСЯКДЕННОГО ПОПИТУ» є Філіпчук Аделія Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ "ТЕМП" ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ ПОСЛУГ ТА ВИРОБНИЦТВА ТОВАРІВ ПОВСЯКДЕННОГО ПОПИТУ» — м. Одеса, вул. Артилерійська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ”ТЕМП” ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ ПОСЛУГ ТА ВИРОБНИЦТВА ТОВАРІВ ПОВСЯКДЕННОГО ПОПИТУ»
Поділіться інформацією в соцмережах