БАЗАР, КОЛЕКТИВНЕ МП

Контакти

Юридична адреса
67701, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Першотравнева, 75, к. 142
Телефони
Керівник
Кац Олександр Григорович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13902224
Дата реєстрації26.12.1991
Дата оновлення14.02.2011
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БАЗАР, КОЛЕКТИВНЕ МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАЗАР, КОЛЕКТИВНЕ МП» присвоєно код 13902224.

Керівником підприємства «БАЗАР, КОЛЕКТИВНЕ МП» є Кац Олександр Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАЗАР, КОЛЕКТИВНЕ МП» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Першотравнева, 75, к. 142.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАЗАР, КОЛЕКТИВНЕ МП»
Поділіться інформацією в соцмережах