ТЕСТ, МП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65039, м. Одеса, просп. Гагаріна, 25
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Зверєв Георгій Костянтинович
Бухгалтер
Мушинська Бєлла Рувінівна
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ13904341
Дата реєстрації20.09.1991
Дата оновлення29.01.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕСТ, МП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕСТ, МП, ТОВ» присвоєно код 13904341.

Керівником підприємства «ТЕСТ, МП, ТОВ» є Зверєв Георгій Костянтинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕСТ, МП, ТОВ» — м. Одеса, просп. Гагаріна, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕСТ, МП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах